GOLDCARD, spol. s r. o.

Zabezpečovací systém

Zabezpečovací systém

Zabez hero

Proč?

Bezpečnost prioritou

Bezpečnost je pro Vás jako majitele firmy jednou z hlavních priorit. Chcete mít jistotu, že Váš majetek a aktiva jsou v bezpečí před vetřelci či zloději? Pokud ano, je důležité investovat do spolehlivého bezpečnostního systému, který pomůže ochránit Vás i Vaši firmu.

322f7205 object 05

Nejvyšší kvalita

Spolehlivý partner

Jsme hrdí na to, že můžeme spolupracovat se společností Jablotron, která je lídrem v oboru zabezpečovacích systémů pro domácnosti i firmy již od roku 1983! S více než 35 lety zkušeností s poskytováním inovativních řešení pro zákazníky po celém světě se společnost Jablotron stala synonymem kvality, pokud jde o bezpečnostní a zabezpečovací systémy.
KamSys PQ

široké portfolio produktů

Individuální řešení

Sortiment produktů společnosti Jablotron nabízí vše od základních alarmů proti vloupání až po komplexní integrované inteligentní systémy. Samozřejmostí je vzdálený přístup pro ovládání systému prostřednictvím mobilních zařízení, jako jsou chytré telefony nebo tablety. Jejich tým zákaznického servisu je navíc k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, pokud byste měli jakékoli dotazy nebo obavy ohledně používání jejich produktů kdykoli po celou dobu jejich životnosti.

322f7205 object 05
ZabSys Komponenty

Neustálé monitorování

V bezpečí i na dovolené

Společnost Jablotron nabízí také komplexní monitorovací služby. Vyškolení profesionálové tak mohou podniknout účinné kroky i v případě, že dojde k poruše během Vaší nepřítomnosti – například v době Vaší dovolené. Vědomí, že Vám někdo „kryje záda“, tak přispěje k Vaší pohodě.

Inovativní ochrana na míru

Komplexní řešení přizpůsobené Vašim potřebám

Všechny tyto funkce dělají ze společnosti Jablotron ideálního partnera pro zabezpečení Vašich objektů.
Proto neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes. My Vám pomůžeme najít ideální cestu k ochraně Vás i Vašeho majetku.
322f7205 object 05

Kontaktujte nás

Najdeme pro Vás
to nejlepší řešení

Kontaktní formulář