Hlavní strana

O společnosti:

Společnost GOLDCARD vznikla v roce 1990 a od svého počátku se zabývá vývojem, výrobou a instalacemi identifikačních kartových systémů. Vyvíjíme a vyrábíme hardware i software identifikačních systémů; disponujeme tedy možností vytvářet variantní řešení dle požadavků zákazníků.


Nabízíme:

– kompletní řešení identifikačních systémů zahrnující problematiku

  • přístupové systémy (otvírání dveří, ovládání výtahů, přístup k bankomatům, systémy pro sportovní areály, vjezd na parkoviště, elektronické zabezpečovací signalizace, atd…)
  • hotelové zámkové systémy (otvírání dveří do pokojů, ovládání výtahů, přístup do společných prostor, vjezd na parkoviště, odkladače karet do pokojů, atd…)
  • systémy evidence pracovní doby (sledování pracovní doby, evidence návštěv, sledování zakázek a výrobních operací)
  • stravovací systémy (objednávání a výdeje stravy, skladové hospodářství)
  • Turnikety a branky (technické platformy a konstrukční prvky pro realizaci identifikačních systémů a systémů sběru dat)

Na trhu se naše společnost uplatňuje jednak vlastním obchodním zastoupením, ale také prostřednictvím otevřené sítě certifikovaných obchodních partnerů, což zabezpečuje její obchodní, instalační a servisní působnost po celém území České republiky a Slovenska.

Od roku 1993 působí naše společnost jako generální dodavatel identifikačních systémů pro Komerční banku a.s., a je i jedním z hlavních dodavatelů systémů identifikace pro Českou spořitelnu a.s.

aperio2-338-400

Bezdrátové zámky Aperio

   
C4 certifikát

Bezpečnostní systém C4


Projekty ESF:

Realizujeme projekt podpořený ESF OPLZZ – Odborné praxe pro mladé do 30 let ve Zlínském kraji. Tento projekt je financován z 85% z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a z 15%z prostředkůstátního rozpočtu ČR.

esf